Przesyłka za:

 
Innowacja na wyciągnięcie ręki – jak dedykowany smar Smooth Electric Ceramic Lube wpływa na pracę napędu w rowerach elektrycznych? 0
Innowacja na wyciągnięcie ręki – jak dedykowany smar Smooth Electric Ceramic Lube wpływa na pracę napędu w rowerach elektrycznych?

Rowery elektryczne z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Jest to idealny środek transportu, który pozwala na ekologiczne i bardzo wygodne dotarcie do celu. Na pierwszy rzut oka rower elektryczny nie różni się znacząco od tradycyjnej odmiany. Główne różnice znajdziemy w budowie – posiadają silnik, baterię oraz kontroler. To właśnie te elementy sprawiają, że napęd wymaga specjalistycznego smaru.

 

 

 

Smar do rowerów elektrycznych Smooth Electric Ceramic Lube Smar do rowerów elektrycznych Smooth Electric Ceramic Lube

W rowerze ze wspomaganiem elektrycznym, na łańcuch działają większe siły, niż w tradycyjnych rowerach, dlatego stworzyliśmy smar specjalnie zaprojektowany dla obciążeń o wysokim momencie obrotowym: Smooth Electric Ceramic Lube. Zastosowaliśmy unikalną formułę ceramiczną, zawierającą związki azotku boru, które minimalizują tarcie. Po aplikacji smaru, na łańcuchu tworzy się film, który zabezpiecza go przed dużymi obciążeniami, wydłużając jego żywotność. Wodoodporne i antystatyczne właściwości sprawiają, że produkt przeznaczony jest do stosowania w każdych warunkach.

Smar Smooth Electric Ceramic Lube jest w 100% biodegradowalny i bezpieczny dla środowiska. Dzięki zastosowaniu związków ceramicznych, które tworzą powłokę na łańcuchu, smar jest niesamowicie trwały i wydajny. Chroni łańcuch przez jego przedwczesnym zużyciem. Jedno smarowanie wystarcza na 250-300 km. Smooth Electric Ceramic Lube o zapachu grejpfrutowym już wkrótce będzie dostępny w buteleczkach o pojemności 50 ml, co wystarcza na ok. 35 smarowań.

Smar do rowerów elektrycznych Smooth Electric Ceramic Lube Smar do rowerów elektrycznych Smooth Electric Ceramic Lube Smar do rowerów elektrycznych Smooth Electric Ceramic Lube

Sposób użycia:

Nie aplikuj w słońcu.

Wstrząśnij przed użyciem.

  1. Wyczyść łańcuch Revolve Drivetrain Cleaner.
  2. Zaaplikuj smar.
  3. Pozostaw do wyschnięcia.
  4. Usuń nadmiar suchą, czystą szmatką.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl