Przesyłka za:

 
Poznaj Ambasadora: Wiktor Jurkowski 0
Poznaj Ambasadora: Wiktor Jurkowski

Cześć, z tej strony Wiktor. Jestem zawodnikiem kolarstwa grawitacyjnego. Na co dzień zajmuję się treningiem związanym z kolarstwem górskim – głównie poprzez współpracę online ze sportowcami w Train For Skills oraz pracę stacjonarną na siłowniach.

Przygodę z rowerem rozpocząłem w 2018 roku, natomiast udział w zawodach biorę od 2021 roku. Moim najlepszym wynikiem jest 6. miejsce podczas tegorocznego Pucharu Polski DH w kategorii Elita odbywającego się podczas Joyride Kluszkowce.

Poznaj Ambasadora: Wiktor Jurkowski Poznaj Ambasadora: Wiktor Jurkowski 

Od dłuższego czasu całe moje życie kręci się wokół pracy trenerskiej i kolarstwa. A jak to się wszystko zaczęło? Zawsze czułem, że chcę czegoś więcej i że naturalny tok kształcenia nie jest dla mnie, nie został napisany pod moje cele. Więc musiałem samemu go sobie stworzyć i nim podążać, realizując się w pasji - od marzenia o zostaniu zawodnikiem przez funkcję trenerską u boku, po zakończeniu kariery już w pełni. Zacząłem ścieżkę rozwoju osobistego oraz duchowego w 1. klasie liceum, tuż przed pandemią i tak oto jestem dziś tu gdzie jestem.

Poznaj Ambasadora: Wiktor Jurkowski Poznaj Ambasadora: Wiktor Jurkowski 

Moim największym sukcesem w jest zajęcie 13 miejsca w Elicie podczas Mistrzostw Polski Enduro w 2022 roku oraz zdobycie 4 miejsca na zawodach Enduro Cup w Czarnej Górze, do podium zabrakło niewiele!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl